Про діяльність дитячого садка

Дошкільний навчальний заклад( ясла-садок) “СімГномів” розпочав свою роботу в 2011 році, у місті Черкаси. Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення проблем громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку. У 2013 році заклад змінив своє місцезнаходження на селище Свидівок. Управління Дошкільним навчальним закладом здійснюється його Засновником Кіпніс-Лис О.В. У 1999 р.

Олена Володимирівна закінчила Черкаський інститут управління бізнесом і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки “Філологія”(англійська мова). У 2012 році Державний вищий навчальний заклад “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” і здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, Організатора дошкільного виховання, Викладача психолого-педагогічних і методичних дисциплін у ВНЗ,  Педагога- дослідника! Після чого продовжувала свою педагогічну діяльність у держаному дошкільному закладі. Переконавшись, що виховання дітей є справою її життя, Олена Володимирівна не змогла працювати за стандартними  шаблонами – хотілось дати більше, що й   надихнуло на створення власного садочка нового зразка! “СімГномів” – це територія дитинства, де роль дорослого – допомогти, спостерігати , направляти, поважати вибір дитини і створити середовище для розвитку кожної дитини. У 2019 році ми відкрили ще один садочок нового зразка «7Гномів-ЯСЛА “! Наше головне завдання створити найкомфортніші умови для сприятливої атмосфери розвитку вашої  дитини. Наші вихователі з турботою та любов’ю піклуються про маленьких вихованців.
Навчання  відбувається за авторською методикою «7Гномів», що сприяє різносторонньому розвитку, а також досягненню високих результатів.Персонал садочку складається зі спеціалістів з відповідною освітою. У садочку весь час знаходиться медична сестра.
Режим дня сприяє розвитку організованості та зібраності Вашого малюка. Заняття спрямовані на всебічний розвиток та соціалізацію дитини. Наші вихователі щодня для дітей створюють спокійний і радісний настрій на весь день.
Навчальна програма розроблена з використанням методик відомих іноземних та вітчизняних педагогів і психологів: М. Монтессорі, Н. Зайцева, Г. Домана, В. Федієнка, подружжя Нікітіних.

previous arrow
next arrow
Slider

Комфортний садочок для вашої дитини

Приватний дитячий садок «СімГномів» запрошує вас у світ дитинства, де кожна дитина має змогу знайти собі друзів та проводити свій час у теплій атмосфері, турботі та увазі. Ваша дитина буде гуляти на свіжому повітрі, грати у цікаві ігри та приймати участь в усіх святах нашого садочку. Деякі дітлахи погано адаптуються та важко звикають до незнайомої середи, але наш приватний садок з його домашньою атмосферою, малеча відвідує із задоволенням та відчуває себе дуже затишно та комфортно. У приватному дитячому садочку «СімГномів» просторі ігрові кімнати та зручні спальні, облаштовані кабінети, музичний зал та їдальня. Ми ретельно слідкуємо за тим, щоб ваш малюк дотримувався режиму дня, зростав здоровим та життєрадісним. Ми турбуємось не тільки про здоров’я вашої дитини, але й про його психологічний комфорт, тому, якщо ваш малюк не любить активні ігри, садок  «СімГномів» створить йому умови для спокійних занять і навпаки. Дитячий садочок ваша дитина може відвідувати 5 днів на тиждень, окрім державних свят та вихідних, цілий рік з 8:00-18:00. Віддавши дитину у наш садочок «СімГномів», ви зможете спокійно працювати та бути цілком впевненими у тому, що ваш малюк оточений увагою та турботою. На сайті можна ознайомитись з режимом дня, правилами нашого садочку, харчуванням та із заняттями, що проводяться.

Новітні системи навчання та виховання

“СімГномів” – це розроблена система навчання та виховання, що враховує індивідуальні особливості та рівень розвитку кожної дитини. Ми розподіляємо дітлахів на невеличкі групи, що надає нам можливість не тільки чуйно реагувати на побажання вашого малюка, але й виявляти його творчі здібності та підвищену цікавість до будь – якого предмету навчання.
Відвідуючи дитячий садочок, ваша дитина буде навчатися грамоті, математиці, англійській мові, нетрадиційним технікам з малювання, музиці, хореографії, логопедії, Українознавству, валеології та ознайомлюватися з художньою літературою. Велике значення придається екологічному та трудовому вихованню (заняття проводяться на свіжому повітрі). Ефективність наших освітніх методик та учбових матеріалів вже доведена на практиці, а використання ігрових предметів дозволяє зацікавити дитину та налаштувати її на навчання. Ми не тільки займаємось всебічним розвитком дитини, але й навчаємо її спілкуватися з однолітками. Записавши свого малюка у “СімГномів”, ви згодом впевнитесь, що дитина стала впевненіше відчувати себе у соціумі та придбала необхідні навички в  спілкуванні.

Ми турбуємось про Ваших дітей

previous arrow
next arrow
Slider

Наш садочок - гідний вибір для Вашої дитини

“СімГномів” – це вірне рішення для Вашої дитини, адже навіть у домашніх умовах не завжди вдається суворо дотримуватися режиму дня, регулярно гуляти з дитиною на свіжому повітрі та приділяти їй весь свій вільний час. Окрім того, відвідуючи садочок, дитина звикає до оточення інших дітей, адже діти, які зростають у домашніх умовах та спілкуються тільки зі своїми батьками та родичами, не завжди з легкістю вступають у контакт з іншими дітьми.
Віддавши свого малюка у наш садочок, ви можете бути впевнені у тому, що за Вашою дитиною буде здійснюватися професійний догляд, та малюк буде зростати й розвиватися у атмосфері любові та тепла.
Ми пропонуємо вам знайти час та відвідати наш садочок, де Ви матимете змогу побачити усе своїми очима та познайомитися з вихователями. Якщо ви бажаєте записати свою дитину у садочок “СімГномів”, поспішайте , тому що бажаючих влаштувати свою дитину до нашого садочку завжди більше, ніж вільних місць.
Для батьків, які шукають дитячий садочок, відзначимо, що нами приділяється особлива увага щодо організації дитячого дозвілля, адже активні ігри на свіжому повітрі та участь у спільних святах є обов’язковою умовою для здорового та повноцінного розвитку дитини.
У “СімГномів” ваша дитина знайомиться з різними стилями музики, танців та навчається висаджувати та доглядати рослини, зможе прийняти участь у передсвяткових клопотах та самостійно приготувати подарунок своїм батькам. На нашому сайті є відповіді на самі поширені питання батьків про те, що потрібно для запису у наш дитячий садочок, про кількість дітей у групі та про харчування дітей, але, якщо ви бажаєте отримати більш детальнішу інформацію, ви завжди можете нам зателефонувати по номеру  (098) 311-95-63.
Наш садочок відрізняється не тільки індивідуальним ставленням до кожної дитини, але й максимальною гнучкістю при розробці програми навчання. Якщо у вас є особисті побажання щодо навчання вашої дитини, ми зможемо включити у наші освітні програми вивчення додаткових предметів.